Features
Pricing
Blog
FAQ
Log In
Sign Up
Free Math Practice
Skill Practice
Unit Rate Calculation
Question:
If 3/5 of a pound of cheese costs 4/7 of a dollar, what is the cost per pound of cheese?
Submit
Quit